Kupte bez obav kalhoty i pro své blízké

kalhoty_logo

Koupit si kalhoty přes internet může být velmi zrádné. Ať už vybíráte džíny, plátěné kalhoty nebo legíny, nikdy nevíte, zda vám padnou jako ulité. Především délka nohavic je často rozhodujícím faktorem, který jinak dobře padnoucí rifle, pošle zpět do obchodu.

Na Rozbaleno.cz vám však nákup kalhot chceme ulehčit, a proto přicházíme s novinkou. Ve skladu kalhoty přeměříme a jejich přesné rozměry uvedeme do popisu produktu. Díky tomu si u nás už nikdy nekoupíte džíny krátké, dlouhé, úzké či široké.

Navíc přeměřené oblečení jistě oceníte také při výběru dárku pro své blízké. Bez obav tak můžete koupit kalhoty i pro druhé.

Jak zjistíte, které kalhoty jsme přeměřili?

To, zda jsme kalhoty přeměřili, zjistíte v detailu produktu, kde je uvedené logo „Přeměřili jsme pro Vás“:

premereni_kalhot1

Na logo stačí kliknout a automaticky budete přesměrováni na rozměry konkrétního zboží:

premereni_kalhot2

A jak zjistit, jaké rozměry vám budou sedět?

Vaše rozměry zjistíte velmi snadno. Nejlepší variantou je vzít své džíny, plátěné kalhoty, tepláky či legíny podobného typu, které Vám padnou a ty podle návodu přeměřit. Potřebovat budete šířku pasu, vnější délku nohavic, vnitřní délku nohavic a spodní šířku nohavic. Naměřené rozměry pak porovnejte s námi uvedenými údaji.

Přehledný obrázkový návod, jak na to:

sirka_pasu

1-2

1-3

1-4

Pokud jste si však vybrali styl kalhot, který ve vaší skříni doposud nemá místo, pak se pusťte do přeměření vaší postavy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *