Také sukně a kraťasy jsme přeměřili pro Vás

sukne_logo

Nákup sukně přes internet s sebou nese jedno velké riziko a to, že sukně bude buď příliš krátká, nebo naopak dlouhá. Stejný problém může nastat i při výběru kraťas. Nezáleží totiž pouze na střihu oblečení, ale především na naší postavě.

I přestože vyhlédnutou sukni vidíte na postavě a je v jejím názvu přidáno slůvko „mini“, může Vám být skoro až ke kolenům. Velký rozdíl totiž je, zda si daný kousek oblečení zkouší žena s výškou 180 cm nebo žena, která má sotva 160 cm. Poté nezbude nic jiného než balíček s oblečením opět zabalit a poslat zpět. Ovšem s tím chceme na Rozbaleno.cz skoncovat. Díky přeměření se už nemusíte bát, že by  sukně či šortky byly příliš krátké.

Jak zjistíte, které sukně a kraťasy jsme přeměřili?

Pokud u Vámi vybrané sukně či šortek najdete v detailu produktu logo „Přeměřili jsme pro Vás“, pak v popisu produktu najdete jeho konkrétní míry.

premereni_sukne1

Stačí na logo kliknout:

premereni_sukne2

A jak zjistit, jaké rozměry Vám budou sedět?

Ideální rozměry můžete zjistit dvěma způsoby. Pokud jste si vybrali podobný kousek oblečení, který již typově doma máte, pak jej přeměřte dle návodu a porovnejte s našimi údaji. Především potřebujete změřit šířku pasu a boční délku. Ta Vám orientačně odpoví na to, jak krátká či dlouhá sukně bude. Druhou možností, jak zjistit, zda vám rozměry sukně nebo šortek budou vyhovovat, je přeměřit sami sebe. Ovšem pamatujte, že musíte při měření brát ohled na to, zda jste si vybrali bokovou sukni či kraťasy nebo do pasu.

Přehledný obrázkový návod, jak na to:

2-1

2-2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *