Ve skladu měříme i trička a šaty s krátkým rukávem

kratky_rukav_logo

Dvakrát měř, jednou kup. I tak by se dal popsat nákup na Rozbaleno.cz. Objednat si oblečení přes internet s sebou vždy nese nejistotu, že vybraný kousek vám nepadne. Nadšení z nákupu tak velmi rychle vyprchá a je nutné oblečení vrátit. Právě proto jsme se rozhodli ve skladu přeměřit i další módní kousky a zklamání zákazníků předejít.

Po přeměření délky stélky bot a rozměrů kalhot, sukní a kraťas, jsme ve skladu vzali krejčovský metr na trička, polotrička, tílka a šaty s krátkým rukávem. Díky tomu se už nemusíte pouze řídit klasickými velikostmi S, M, L a XL. Stačí přeměřit svou postavu a porovnat s uvedenými mírami. Možná nakonec i zjistíte, že vaše obvykle nošená konfekční velikost je sice L, ale hravě Vám padne také triko o velikosti M.

Jak zjistíte, která trička či šaty jsme přeměřili?

Jaká trička, polotrička a tílka a šaty jsme přeměřili, zjistíte opět snadno. Stačí hledat logo „Přeměřili jsme pro Vás“.

premereni_kr_rukav1

Pokud ho u Vámi vybraného kousku najdete, pak v popisu zboží najdete také uvedené míry.

premereni_kr_rukav2

A jak zjistit, jaké rozměry Vám budou sedět?

U triček a šatů jde především o míry přes prsa a délku. Proto vezměte své oblíbené triko či šaty podobného střihu a krejčovský metr a pusťte se do přeměřování s námi. Nejdříve si změřte zmiňovanou šířku přes prsa, poté délku a nakonec šířku v pase. Naměřené hodnoty porovnejte s rozměry uvedenými u vybraného zboží.

3-1

3-2

3-3

Pokud doma přeci jen podobný kousek oblečení nemáte, pak přeměřte sami sebe a míry porovnejte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *