Vyberte si správnou velikost bot na první dobrou

5-nahled

Objednat si boty na internetu chce mnohdy velkou dávku odvahy a štěstí. V rozdílném číslování obuvi si výrobci snad holdují. I v kamenném obchodě si lze vyzkoušet boty několika značek stejné velikosti, a přesto vás jedny boty mohou tlačit, druhé mohou být velké a třetí perfektně sedět.

Pokud i vy tápete ve velikosti obuvi a americké, evropské či anglické číslování je pro vás zbytečnou komplikací, pak neztrácejte čas zkoušením a hledáním té správné velikosti. Přeměřte si délku stélky doma a vyberte si na Rozbaleno na první dobrou.
Nejen že pro vás ve skladu všechny boty fotíme, ale zároveň i nově obuv pečlivě měříme. Délku stélky obuvi tak nyní najdete v popisu u každého konkrétního produktu. K tomu stačí poměřit tu vaši a správný výběr velikosti je zaručen.

Jak zjistíte, které boty jsme přeměřili?

Pokud jsme boty přeměřili, zobrazí se v detailu produktu logo „Přeměřili jsme pro vás“ a v popisu zboží uvidíte naměřenou velikost.

Zobrazení informace o přeměření v detailu produktu

A jak změřit velikost nohy (délku stélky)?

Na změření vaší nohy budete potřebovat papír, tužku a pravítko. Dle návodu jednoduše zjistíte délku stélky, kterou pak už jen stačí porovnat s velikostí vámi vybraných bot.
Zapomeňte na složité číslování, díky tomu, že boty přeměříme my a délku vaší nohy zase vy, nikdy nekoupíte na Rozbaleno špatnou velikost.
Přeměření délka stélky - krok 1.
Přeměření délka stélky - krok 2.
Přeměření délka stélky - krok 3.
Přeměření délka stélky - krok 4.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *